עלינו

אובוז בורלא ושות', הינו משרד בוטיק מוביל המתמחה בייצוג אנשים פרטיים וגופים, בתחומים הקשורים לזכויות אדם, משפט מנהלי, דיני הגירה, ליטיגציה, חדלות פירעון ודיני עבודה. למשרדנו הצלחות ותקדימים רבים בבתי המשפט ובטריבונלים השונים. עורכי דיננו מופיעים דרך קבע בפני הערכאות הרלוונטיות. אנחנו מזמינים אותך לפנות אלינו ולקחת חלק בהצלחה.

חזון

אנחנו נלחמים עבור כל אחד ואחד מלקוחותינו.
ההצלחות שהביאו עורכי הדין של משרדנו, התקדימים שיצרנו והתחושה שהצלחנו לעזור לעוד לקוח נותנים לנו את המוטיבציה להמשיך ואת הכוח להילחם כל מלחמה, כאילו הייתה הראשונה.

שירותים

מטפלים סיעודים, ויזות עבודה, זכויות אדם, פליטים ומבקשי מקלט

למשרדנו מחלקה נרחבת המטפלת באספקטים השונים הדרושים לעובדים זרים ברישיון, מעסיקים של עובדים זרים, מומחים, מטפלים סיעודיים, מעסיקים של עובדים סיעודיים, מצוי זכויות רפואיות של מטופלים סיעודיים וכיוצ”ב.  בנוסף, משרדנו מעניק ייעוץ וליווי משפטי לפליטים, מבקשי מקלט, מסתננים ומהגרי עבודה שאינם ברישיון…

ליטיגציה מסחרית ומנהלית

משרדנו מתמחה בייצוג בעלי דין בערכאות השונות בתחומי הליטיגציה האזרחית והמסחרית, כמו התדיינויות בפני בתי המשפט, בדין הדין והטריבונלים השונים בתחומים של דין מנהלי וזכויות אדם.  בתחומי הליטיגציה המסחרית מייצג משרדנו לקוחות מקשת רחבה ומגוונת, החל מלקוחות פרטיים וכלה בחברות קטנות ובינוניות…

חדלות פירעון ופשיטות רגל

חדלות פירעון הינה מצב משפטי אשר לו מספר גבולות והגדרות. ככלל, ניתן לומר שאדם הוא חדל פירעון כאשר סך חובותיו והתחייבויותיו, גדולים מסך הכנסותיו ונכסיו. מצב שכזה, בו מצטברים חובות אינספור ואיתם גם דרישות תשלום, תביעות והליכי הוצאה לפועל, מחייבים את החייב לנקוט בהליך קולקטיבי לצורך הסדרה כוללת של חובותיו, שאחרת לא יוכל להמשיך להתקיים, לא יוכל למשוך כספים מחשבונותיו, לא יוכל לקבל משכורת, לחדש רישיון נהיגה או אפילו להחזיק בכרטיס אשראי.

דיני עבודה

משרדנו מייצג ומתמחה מזה שנים רבות בתחום משפט העבודה. המשרד מעניק ליווי וייצוג משפטי לעובדים ולמעסיקים בקשת הסוגיות הרחבה של משפט העבודה. עורכי הדין במשרדנו מופיעים באופן יומיומי בבתי הדין האזוריים ובבית הדין הארצי לעבודה. למשרדנו התמחות מיוחדת בתחום משפט העבודה של עובדי סיעוד ומטפלים. עובדי סיעוד מגיעים לישראל על מנת לטפל בקשישים כאשר במרבית המקרים העסקתם משולמת על ידי שני מקורות.

שמחים לתת שירות וללוות אותך בזמנים הטובים ובזמנים המורכבים

צוות אובוז בורלא ושות'

עו"ד אביעד סבג

עו"ד תומר בורלא

עו"ד רון אובוז

עו"ד דנה לוינסון

עו"ד יצחק הורוביץ

עו"ד רון אובוז

עו"ד תומר בורלא

עו"ד דנה לוינסון

עו"ד יצחק הורוביץ

עו"ד אביעד סבג

דילוג לתוכן